Firma Rehberi 
HAKKIMIZDA
Merkezimizde sanatın iyileştirici, güzelleştirici yönlerinin yanında yaşamımızın sert, durağan ve acımasız taraflarını onarmak, keyifle kullanabileceğinizi gösterebilmek, yaşama sanatın penceresinden bir kez daha baktırabilmektir.
Biz; bütün katılımcılarımızın öğrenmelerini sağlamak, onların bilgi ve becerilerini artırmak, kendilerine olan güveni yükseklere çıkarmak ve çağımızın gelişen ihtiyaçlarına cevap verebilecek sosyal beceriler kazanan bireyler olarak yetişmelerini sağlamak için varız.
Her biri kendi alanında uzman eğitmenlerin oluşturduğu kadromuz ile her yaş grubundan katılımcıyla akademik veya kişisel gelişim düzeyinde çalışmalar yapmaktadır.

Her bir etkinliğin sistem içinde birer eğitim programı bulunmakta ve çalışmalar bu programları takip ederek düzenlenmektedir. Etkinlikler belirli sürelerde bireysel ya da grupla gerçekleştirilmek üzere planlanmış, süre tamamlandığında katılımcının o etkinlikle ilgili yeterlilik düzeyine ulaşması hedeflenmiştir.

Etkinliklerde yaş grupları; 06-10, 11-13, 14-17, 18 ve üzeri gruplar olarak sınıflandırılmıştır. Çalışma saatleri katılımcıların yaş dönemleri, dikkat ve algı süreleri göz önünde tutularak saptanmıştır.

 
Copyright © 2008 ESM, markası ve logosu tescillidir. Tüm hakları saklıdır. Bu siteyi ziyaret edenler Kullanıcı Sözleşmesini okumuş ve kabul etmiş sayılırlar.